top of page

Jesteś tutaj po raz pierwszy?

Zacznij od kursu wprowadzającego

Poznaj 8 powodów, dlaczego nie honorujemy w Hardym benefitów sportowych

Zaktualizowano: 24 kwi 2023

Średnio raz w tygodniu dostajemy na skrzynkę Hardego wiadomość z pytaniem: czy honorujemy kartę Multisport albo inny z popularnych benefitów sportowych. Odpowiedź zawsze jest taka sama: nie honorujemy. Przeczytaj o tym, jak ograniczają ludzi pracownicze benefity bez ograniczeń i dlaczego nie honorujemy ich w Hardym.


Co dają nam benefity sportowe?


Zacznijmy od kilku statystyk:


Aż 94% pracowników dużych firm uważa, że pracodawca powinien zadbać o ich zdrowie.
Zadowolony pracownik jest o 43% bardziej produktywny i o 83% bardziej kreatywny.

Czy to prawda? Prawdopodobnie tak, skoro mówią tak statystyki. I okej - jako pracownik firmy dostajesz swoją upragnioną i wymarzoną formę życia, która mieści się na kawałku plastiku, który bez problemu zmieścisz w jednej dłoni. Otwiera się przed Tobą dostęp do ponad 4000 obiektów sportowych znajdujących się na terenie całej Polski. Basen, siłownia, szkoła sztuki walki, ścianka wspinaczkowa czy dostęp do innych dyscyplin sportowych - wszystko na wyciągnięcie ręki. Tak niewiele trzeba, żeby zdobyć formę, co nie?


Dlaczego więc nie honorujemy kart: Multisport, Fit profit, OK System?


Mając na uwadze powyższe aspekty, postawiliśmy sobie za cel, że damy Klubowiczom taką wartość, jakiej nie znajdą na żadnej innej siłowni we Wrocławiu. Poniżej znajdziesz więc osiem powodów, dla których karty takie nie idą w parze z treningami w Hardym:


1. Atmosfera jest dla nas kluczową sprawą

  • Od wielu lat budujemy w Hardym społeczność, a tym, co czyni to miejsce naprawdę wyjątkowym, jest właśnie atmosfera. I dlatego też w Hardym nie mamy wejść jednorazowych ani nawet treningów próbnych. Jeśli chcesz nas sprawdzić, zacznij od kursu wprowadzającego. Po jego zakończeniu zdecydujesz, czy taka forma aktywności fizycznej faktycznie Ci odpowiada i czy chcesz zostać z nami na dłużej.

2. Relacje z Klubowiczami to nasz priorytet

  • Cenimy sobie możliwość poznania każdego Klubowicza, więc nie ma tutaj ludzi z przypadku. Dlatego też jesteśmy z Klubowiczami na TY i robimy wszystko, aby zapamiętać wszystkie imiona. Nikt w Hardym nie jest dla nas anonimowy. Z pewnością docenisz ten fakt. Wydaje się niemożliwe? A jednak.


3. Robienie formy to maraton

  • Nie pomożemy osobie, która jest Gościem na siłowni i nie zna wartości naszej usługi. Robienie formy wymaga systematyczności (rekomendujemy treningi przynajmniej 3 razy w tygodniu ) i determinacji. Nasz system treningowy zadziała na każdego, kto tylko zechce z niego korzystać.


4. Bo dajemy ogromną wartość

  • Hardy to autorski system treningu. To, co robimy, jest 100% naszym pomysłem, który działa i potwierdza to stale rosnąca liczba Klubowiczów. Mamy nastawiony na realizację celów system treningowy, doskonałych i doświadczonych trenerów, specjalistów w zakresie programowania treningowego, obdarzonego wizją przyszłości właściciela i naprawdę zaangażowany zespół. Dlatego za tę usługę nie zapłacisz jednym czy dwoma wejściami w miesiącu z kartą Multisport.

Więcej informacji o naszym autorskim systemie treningowym znajdziesz tutaj. Koniecznie to sprawdź!

5. Każdy Klubowicz jest tak samo ważny

  • Osoba posiadająca kartę Multisport czy Ok System nie jest posiadaczem platynowej karty i nie jest to również Paszport Polsatu. Każdy z Klubowiczów stanowi dla nas wartość. Poświęcamy każdemu dostateczną uwagę i pomoc ze strony trenera. Dlatego posiadacze benefitów nie stanowią wyróżników w komunikacji.

6. Cenimy sobie dobrą organizację

  • Zależy nam na tym, aby każdy Klubowicz był możliwie jak najlepiej poinformowany co do funkcjonowania klubu, systemu treningowego, aplikacji etc. Przekazywanie wiedzy i przydatnych informacji rozpoczynamy już w momencie zakupienia przez nowego Klubowicza karnetu na kurs wprowadzający, dzięki czemu jest w pełni przygotowany na pierwszy trening w Hardym. Mamy ten proces opracowany od A do Z.

7. Znajomości budują pewność siebie

  • Zależy nam na tym, żeby Klubowicze znali się nawzajem. Wiemy, ze znacząco buduje to ich pewność siebie i pozwala im czuć się na treningach komfortowo. Czasami mogą nawet pokusić się o przyjacielską rywalizację, która sprawia, że wykonują o wiele intensywniejszy trening. Nie zapominając oczywiście o technice, która jest w Hardym kluczowym elementem każdego treningu.

8. Feedback ma znaczenie

  • Stale kontrolujemy jakość zajęć i obsługi w Hardym. Rozmawiamy z Klubowiczami, zbieramy opinie i w miarę swoich możliwości wprowadzamy zmiany. Każdy feedback, nawet ten negatywny, jest dla nas niesamowicie ważny.


Czy Multisport jest wobec tego zły?


Karta Multisport absolutnie nie jest zła!


Jeśli jesteś osobą, która regularnie korzysta z karty Multisport i dzięki temu zachowuje sprawność fizyczną i osiąga swoje małe cele - cudownie. Wyjście na kryty basen czy siłownię nie jest więc Ci obce. Oznacza to również, że nie tylko kolekcjonujesz karty w portfelu, ale sumiennie je wykorzystujesz. Tak trzymaj!


Z drugiej strony lepiej wykorzystać kartę Multisport na siłowni trzy razy w miesiącu niż wcale. A nuż popłyną z tego jakieś korzyści. Takie benefity mogą być również dobrą zachętą dla osób, które są w świecie sportu zupełnie początkujące i w ich głowie ciągle kłębi się wiele wątpliwości. Do tego, oprócz zwykłej karty multisport, mamy również takie opcje jak: multisport senior, multisport kids, multisport dla osoby towarzyszącej itd. Benefit goni benefit.


Natomiast w momencie, kiedy mówimy o podejmowaniu odpowiedzialności za Klubowiczów, o dawaniu z siebie 150% i maksymalnym profesjonalizmie, benefity nie znajdują miejsca w naszych ekosystemie.Podsumowanie


We Wrocławiu kartę Multisport honoruje ponad 140 obiektów sportowo rekreacyjnych. Zaczynając od małych, raczej kameralnych miejsc oferujących zajęcia fitness itp., po znane sieci obiektów. Dla wielu jest to bardzo korzystna finansowo opcja, która dopełnia sprzedaż karnetów czy innych członkostw.


Powyżej znalazło się osiem argumentów, tłumaczących, dlaczego w Hardym nie honorujemy żadnych kart benefit i bazujemy tylko i wyłącznie na swoich członkostwach. Staramy się, by Hardy był miejscem wyjątkowym, posiadającym świetną atmosferę, oddanych pracowników i unikatowe grono Klubowiczów. Chcemy ciągle się rozwijać, udoskonalać i poszerzać swoje horyzonty. I to właśnie dzięki nim - naszym wyjątkowym Klubowiczom, jesteśmy w stanie to robić.


Do zobaczenia w Hardym!


 

Paweł Mieszkalski

Head Coach w Hardy. Wyższa Forma


Head Coach, czyli główny trener w Hardy. Wyższa Forma. Osoba odpowiedzialna za programowanie treningów zgodnie z założeniami systemu treningowego oraz ekspert w szkoleniu i rozwijaniu umiejętności pozostałych trenerów. Specjalista w dziedzinie treningu funkcjonalnego i medycznego.

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


Wyższa Forma w prezencie?

Kup swojemu znajomemu lub znajomej
i trenujcie razem
bottom of page