src="https://app.notipack.com/pixel/hrpm5sk9rnf31a1zenw84bb3boglt2ds">
top of page
BSA__20220216_21735_edited_edited.jpg

Trenuj w grupie.
Zrób wyższą formę.

W Hardym prowadzimy zajęcia grupowe pod opieką trenera. Nie ma dla nas znaczenia wiek, waga, płeć czy doświadczenie. Nasz system treningowy działa na wszystkich. I na tych, którzy zaczynają, i na tych, którzy trenują od wielu lat. Stworzyliśmy go z myślą o każdej osobie, która chce o siebie zadbać.

Autorski system treningu

Połączyliśmy trzy, indywidualne programy treningowe: siłowy ATHLETIC, kondycyjny SPEED i prozdrowotny BALANCE. Dzięki tak opracowanej formule, osiągniesz wyższą formę.

BSA_20220902_25380.jpg
BSA_20220902_25397.jpg

5 doświadczonych trenerów

Doświadczenie naszych trenerów to klucz do postępów treningowych. Skorygujemy Twoją postawę, dobierzemy odpowiedni ciężar, a poziom ćwiczeń dopasujemy do Twoich umiejętności.

45 min tyle trwa jeden trening

Na początku rozgrzejesz się i nauczysz ćwiczeń, a potem wykonasz część główną treningu. Na koniec wyciszysz organizm. Przyjdź i trenuj, a MY poprowadzimy Cię do wyższej formy.

BSA_20220902_25353.jpg
Frame 339_edited.jpg

do 24 os. na jednym treningu

Na poprawnym wykonaniu ćwiczeń zależy nam najbardziej. Dlatego ZAWSZE jesteś pod opieką trenera, a ilość osób na treningach nie przekroczy ustalonej granicy.

niemal 20h treningów dziennie

Dzięki dużej ilości godzin treningowych to TY decydujesz, kiedy zrobisz swój trening. Wybierz dla siebie odpowiedni rodzaj i godzinę treningu. My zajmiemy się resztą.

Frame 339_edited_edited.png
Frame 339.png

nawet 500 spalonych kalorii

Jedno jest pewne - kalorie polecą. Stopień wysiłku i jego intensywność zależy od Ciebie, a granice swoich możliwości możesz przekroczyć, jeśli tylko zechcesz.

aż 500m2 pow. treningowej

Wyodrębniliśmy trzy strefy treningowe: ATHLETIC z hantlami, sztangami, sankami czy kettlami; SPEED z maszynami cardio, boxami czy linami oraz strefę BALANCE z rolerami, matami i piłeczkami.

Frame 339.png

Dlaczego ludzie chcą
z nami trenować? 

Zabawa tkwi w społeczności

Sprawdziliśmy to - grupa motywuje. Wiemy, jakim wyzwaniem jest czasami zrobienie kolejnej serii ćwiczeń. U nas o tym zapomnisz. Poznasz ludzi z wyzwaniami jak Twoje.

ponad 6000
wytrenowanych
Klubowiczów

Tworzymy dobrą atmosferę

W Hardym tworzymy taki klimat, żeby wszyscy czuli się u nas dobrze. Jesteśmy przekonani, że optymizmem hardej społeczności zarazimy także Ciebie. 

400
pozytywnych 
opinii

Poznaj naszych trenerów

Paweł Raczak

CEO | Trener

Założyciel siłowni Hardy. Wyższa Forma. Odpowiedzialny za budowanie efektywnego zespołu i rozwijanie klubu. To również specjalista w zakresie treningu funkcjonalnego. 

BSA 20200827_17698.jpg
Rectangle 291.png

Paweł Mieszkalski

Head Coach

Czyli główny trener w Hardy. Wyższa Forma. Osoba odpowiedzialna za programowanie treningów zgodnie z założeniami systemu treningowego oraz ekspert w szkoleniu i rozwijaniu umiejętności pozostałych trenerów. Specjalista w dziedzinie treningu funkcjonalnego i medycznego.

Kryspin Sado

Trener

Wprowadza nowych Klubowiczów w system treningowy na kursach wprowadzających i rozwija się w dziedzinie planowania zajęć. Razem z Pawłem współtworzy programy treningowe SPEED i ATHLETIC. Specjalista w treningu siłowym.

Kryspin foto 1.jpg

Marta Nowicka

Trenerka

Trenerka i dietetyk z wieloletnim doświadczeniem. Uczy jak jeść i trenować. W Hardym udziela wsparcia przy programowaniu zajęć z programu BALANCE.

WhatsApp Image 2022-10-13 at 12.38_edited.jpg

Jesteś tutaj po raz pierwszy?

Zacznij od kursu wprowadzającego
bottom of page