BSA__20220216_21735_edited_edited.jpg

Trenuj w grupie.
Zrób wyższą formę.

W Hardym prowadzimy zajęcia grupowe pod opieką trenera. Nie ma dla nas znaczenia wiek, waga, płeć czy doświadczenie. Nasz system treningowy działa na wszystkich. I na tych, którzy zaczynają, i na tych, którzy trenują od wielu lat. Stworzyliśmy go z myślą o każdej osobie, która chce o siebie zadbać.

Hardy to autorski system treningu. Połączyliśmy trzy, indywidualne programy treningowe: siłowy ATHLETIC, kondycyjny SPEED i prozdrowotny BALANCE. Dzięki tak opracowanej formule, osiągniesz wyższą formę.

BSA__20220216_21745.jpg

5 doświadczonych trenerów

Nasze doświadczenie to klucz do postępów treningowych. Skorygujemy Twoją postawę, dobierzemy odpowiedni ciężar, a poziom ćwiczeń dopasujemy do Twoich umiejętności.

45 min tyle trwa jeden trening

Na początku rozgrzejesz się i nauczysz ćwiczeń, a potem wykonasz część główną treningu. Na koniec wyciszysz organizm. Przyjdź i trenuj, a MY poprowadzimy Cię do wyższej formy.

Frame 339.jpg
Frame 339_edited.jpg

do 24 os. na jednym treningu

Na poprawnym wykonaniu ćwiczeń zależy nam najbardziej. Dlatego ZAWSZE jesteś pod opieką trenera, a ilość osób na treningach nie przekroczy ustalonej granicy.

niemal 20h treningów dziennie

Dzięki dużej ilości godzin treningowych to TY decydujesz, kiedy zrobisz swój trening. Wybierz dla siebie odpowiedni rodzaj i godzinę treningu. My zajmiemy się resztą.

Frame 339_edited_edited.png
Frame 339.png

nawet 500 spalonych kalorii

Jedno jest pewne - kalorie polecą. Stopień wysiłku i jego intensywność zależy od Ciebie, a granice swoich możliwości możesz przekroczyć, jeśli tylko zechcesz.

aż 500m2 pow. treningowej

Wyodrębniliśmy trzy strefy treningowe: ATHLETIC z hantlami, sztangami, sankami czy kettlami; SPEED z maszynami cardio, boxami czy linami oraz strefę BALANCE z rolerami, matami i piłeczkami.

Frame 339.png

Dlaczego ludzie chcą
z nami trenować? 

Zabawa tkwi w społeczności

Sprawdziliśmy to - grupa motywuje. Wiemy, jakim wyzwaniem jest czasami zrobienie kolejnej serii ćwiczeń. U nas o tym zapomnisz. Poznasz ludzi z wyzwaniami jak Twoje.

ponad 5000
wytrenowanych
Klubowiczów

Tworzymy dobrą atmosferę

W Hardym tworzymy taki klimat, żeby wszyscy czuli się u nas dobrze. Jesteśmy przekonani, że optymizmem hardej społeczności zarazimy także Ciebie. 

400
pozytywnych 
opinii

Poznaj naszych trenerów

Rectangle 291.png

Paweł Mieszkalski

Head Coach

Mózg operacji. Trener nad trenerami z 7-letnim doświadczeniem. To w jego notatniku znajdują się tajniki programu treningowego w Hardym. Tylko on wie, jak to poukładać, żeby działało.

Kryspin Sado

Trener

Wprowadza nowych Klubowiczów w system treningowy na kursach wprowadzających i rozwija się w dziedzinie planowania zajęć. Razem z Pawłem współtworzy programy treningowe SPEED i ATHLETIC.

Kryspin foto 1.jpg

Jesteś tutaj po raz pierwszy?

Zacznij od kursu wprowadzającego