top of page
BSA__20220216_21735_edited_edited.jpg

Trenuj w grupie.
Zrób wyższą formę.

W Hardym prowadzimy zajęcia grupowe pod opieką trenera. Nie mają dla nas znaczenia waga, płeć czy doświadczenie, a trenować możesz od 16 do 100+ lat, jeśli tylko pozwoli Ci na to zdrowie. Nasz system treningowy działa na wszystkich. I na tych, którzy zaczynają, i na tych, którzy trenują od wielu lat na siłowni. Stworzyliśmy go z myślą o każdej osobie, która chce o siebie zadbać. Zadbamy także o Ciebie.

Autorski system treningu

Połączyliśmy trzy indywidualne programy treningowe: siłowy ATHLETIC, kondycyjny SPEED i prozdrowotny BALANCE. Dzięki tak opracowanej formule, osiągniesz wyższą formę.

BSA_20220902_25380.jpg
image.png

7 doświadczonych trenerów

Doświadczenie naszych trenerów to klucz do postępów treningowych. Skorygujemy Twoją postawę, pomożemy dobrać odpowiedni ciężar, a poziom ćwiczeń dopasujemy do Twoich umiejętności.

45 min tyle trwa jeden trening

Na początku rozgrzejesz się i nauczysz ćwiczeń, a potem wykonasz część główną treningu. Na koniec wyciszysz organizm. Przyjdź i trenuj, a MY poprowadzimy Cię do wyższej formy.

BSA__20221207_20986.jpg
image.png

do 24 os. na jednym treningu

Na poprawnym wykonaniu ćwiczeń zależy nam najbardziej. Dlatego ZAWSZE jesteś pod opieką trenera, a ilość osób na treningach nie przekroczy ustalonej granicy.

niemal 25h treningów dziennie

Dzięki dużej ilości godzin treningowych to TY decydujesz, kiedy zrobisz swój trening. Wybierz dla siebie odpowiedni rodzaj i godzinę treningu. My zajmiemy się resztą.

Frame 339_edited_edited.png
BSA__20230223_21418.jpg

nawet 500 spalonych kalorii

Jedno jest pewne - kalorie polecą. Stopień wysiłku i jego intensywność zależy od Ciebie, a granice swoich możliwości możesz przekroczyć, jeśli tylko zechcesz.

aż 500m2 pow. treningowej

Wyodrębniliśmy trzy strefy treningowe: ATHLETIC z hantlami, sztangami, sankami czy kettlami; SPEED z maszynami cardio, boxami czy linami oraz strefę BALANCE z rolerami, matami i piłeczkami.

image.png

Dlaczego ludzie chcą
z nami trenować? 

Zabawa tkwi w społeczności

Sprawdziliśmy to - grupa motywuje. Wiemy, jakim wyzwaniem jest czasami zrobienie kolejnej serii ćwiczeń. U nas o tym zapomnisz. Poznasz ludzi z wyzwaniami jak Twoje.

ponad 6000
wytrenowanych
Klubowiczów

Tworzymy dobrą atmosferę

W Hardym tworzymy taki klimat, żeby wszyscy czuli się u nas dobrze. Jesteśmy przekonani, że optymizmem hardej społeczności zarazimy także Ciebie. 

400
pozytywnych 
opinii

Poznaj naszych trenerów

Paweł Raczak

CEO | Trener

Założyciel siłowni Hardy. Wyższa Forma. Odpowiedzialny za budowanie efektywnego zespołu, rozwijanie klubu i samej usługi. To również specjalista w zakresie automatyzacji. Trener treningu funkcjonalnego z 8-letnim doświadczeniem.

paweł_raczak_edited.jpg
paweł_mieszkalski_edited.jpg

Paweł Mieszkalski

Główny trener

Ekspert odpowiedzialny za programowanie treningów zgodnie z założeniami systemu treningowego oraz szkoleniu i rozwijaniu umiejętności pozostałych trenerów. 8-letni specjalista w dziedzinie treningu funkcjonalnego

i medycznego.

Kryspin Sado

Trener

Trener z 7-letnim doświadczeniem w szerokim zakresie treningu siłowego. Współtwórca programów treningowych SPEED i ATHLETIC. Wykorzystuje trening funkcjonalny, zdrowotny

i pomaga sportowcom drużynowym

w przygotowaniu motorycznym. 

kryspin_sado_edited.jpg
wiktor_leśniewicz_edited.jpg

Wiktor Leśniewicz

Trener

Trener z 5-letnim doświadczeniem trenerskim. Sędzia oraz trener koszykówki. Do teamu Hardego dołączył w lutym 2023 roku. Specjalizuje się w treningu z ciężarem własnego ciała oraz treningu funkcjonalnym. Ukończył m.in. szkolenia ze zdrowego kręgosłupa oraz anatomii sportowej.

Robert Stwiertnia

Trener

Trener z 9-letnim doświadczeniem trenerskim. Do teamu Hardego dołączył w listopadzie 2022 roku. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym oraz gimnastycznym. Ukończył m.in. Międzynarodowy Kurs REPs Level II i III oraz Medicine Ball Training. 

robert_stwiertnia_edited.jpg
marta_nowicka_edited.jpg

Marta Nowicka

Trenerka

Dietetyk oraz trenerka z 7-letnim doświadczeniem trenerskim. Do teamu Hardego dołączyła w 2022 roku. Specjalizuje się w treningu siłowym oraz prozdrowotnym. Ukończyła m.in. szkolenia na trenera medycznego, eksperta ruchu oraz Holistic Body Approach.

bottom of page