BSA__20220216_21735_edited_edited.jpg

Trenuj w grupie.
Zrób wyższą formę.

W Hardym prowadzimy zajęcia grupowe pod opieką trenera. Nie ma dla nas znaczenia wiek, waga, płeć czy doświadczenie. Nasz system treningowy działa na wszystkich. I na tych, którzy zaczynają, i na tych, którzy trenują od wielu lat. Stworzyliśmy go z myślą o każdej osobie, która chce o siebie zadbać.

Hardy to autorski system treningu. Połączyliśmy trzy, indywidualne programy treningowe: siłowy ATHLETIC, kondycyjny SPEED i prozdrowotny BALANCE. Dzięki tak opracowanej formule, osiągniesz wyższą formę.

BSA__20220216_21745.jpg

5 doświadczonych trenerów

Nasze doświadczenie to klucz do postępów treningowych. Skorygujemy Twoją postawę, dobierzemy odpowiedni ciężar, a poziom ćwiczeń dopasujemy do Twoich umiejętności.

45 min tyle trwa jeden trening

Na początku rozgrzejesz się i nauczysz ćwiczeń, a potem wykonasz część główną treningu. Na koniec wyciszysz organizm. Przyjdź i trenuj, a MY poprowadzimy Cię do wyższej formy.

Frame 339.jpg
Frame 339_edited.jpg

do 24 os. na jednym treningu

Na poprawnym wykonaniu ćwiczeń zależy nam najbardziej. Dlatego ZAWSZE jesteś pod opieką trenera, a ilość osób na treningach nie przekroczy ustalonej granicy.

niemal 20h treningów dziennie

Dzięki dużej ilości godzin treningowych to TY decydujesz, kiedy zrobisz swój trening. Wybierz dla siebie odpowiedni rodzaj i godzinę treningu. My zajmiemy się resztą.

Frame 339_edited_edited.png
Frame 339.png

nawet 500 spalonych kalorii

Jedno jest pewne - kalorie polecą. Stopień wysiłku i jego intensywność zależy od Ciebie, a granice swoich możliwości możesz przekroczyć, jeśli tylko zechcesz.

aż 500m2 pow. treningowej

Wyodrębniliśmy trzy strefy treningowe: ATHLETIC z hantlami, sztangami, sankami czy kettlami; SPEED z maszynami cardio, boxami czy linami oraz strefę BALANCE z rolerami, matami i piłeczkami.

Jak trenować, żeby wycisnąć z siebie 100%?

Frame 339.png

Dlaczego ludzie chcą
z nami trenować? 

Zabawa tkwi w społeczności

Sprawdziliśmy to - grupa motywuje. Wiemy, jakim wyzwaniem jest czasami zrobienie kolejnej serii ćwiczeń. U nas o tym zapomnisz. Poznasz ludzi z wyzwaniami jak Twoje.

ponad 5000
wytrenowanych
Klubowiczów

Tworzymy dobrą atmosferę

W Hardym tworzymy taki klimat, żeby wszyscy czuli się u nas dobrze. Jesteśmy przekonani, że optymizmem hardej społeczności zarazimy także Ciebie. 

400
pozytywnych 
opinii

Poznaj naszych trenerów

Rectangle 291.png

Paweł Mieszkalski

Head Coach

Mózg operacji. Trener nad trenerami z 7-letnim doświadczeniem. To w jego notatniku znajdują się tajniki programu treningowego w Hardym. Tylko on wie, jak to poukładać, żeby działało.

Kryspin Sado

Trener

Wprowadza nowych Klubowiczów w system treningowy na kursach dla początkujących i rozwija się w dziedzinie planowania zajęć. Razem z Pawłem współtworzy programy treningowe SPEED i ATHLETIC.

Kryspin foto 1.jpg
BSA 20200827_17667.jpg

Patrycja Szindler

Trenerka

Wie najlepiej, jak ważny jest BALANCE, więc tworzenie tego programu należy właśnie do niej. Planuje, testuje, udoskonala. Nadworny DJ, który wie, jaki bit dostosować do danego rodzaju treningu.

Przemek Węgrzyn

Trener

Trener mający oczy dookoła głowy na zajęciach ATHLETIC - pilnuje, aby każde ćwiczenie było wykonane poprawnie. Co nie oznacza, że nie zmotywuje Cię na SPEEDzie. Trener wymagający, ale z dużymi pokładami poczucia humoru. 

BSA 20200827_17674.jpg
BSA 20200827_17655.jpg

Daria Gołębiowska

Trenerka

Donośny głos. Pewny krok. Człowiek do zadań specjalnych. Trenerka wprowadzająca nowych Klubowiczów na kursach dla początkujących w system treningowy, a pozatreningowo ustala grafik zajęć w klubie.

Jesteś tutaj po raz pierwszy?

Zacznij od kursu dla początkujących