src="https://app.notipack.com/pixel/hrpm5sk9rnf31a1zenw84bb3boglt2ds">
top of page

Osoba na recepcję

[19,70 zł netto | minimum 70h | UZ]

Cześć, jesteśmy Hardy i pomagamy ludziom zrobić Wyższą Formę. Głęboko wierzymy, że wyższa forma to lepsze całe życie. Dlatego sposób, w jaki zmieniamy przyszłość opiera się na prowadzeniu spersonalizowanych treningów przez przyjaznych trenerów w pozytywnej atmosferze. Nasze zajęcia grupowe tworzymy tak, aby nie miały sobie równych w robieniu wyższej formy.

Jakie wyzwania czekają na Ciebie?

 

Mamy głowy pełne pomysłów, ale wiele z nich wymaga jeszcze dokładnego opracowania, a w efekcie - wdrożenia. W związku z tym poszukujemy do naszego zespołu osoby na recepcję skupionej na budowaniu i utrzymaniu najlepszych relacji z Klubowiczami.

Taki zwykły dzień w Hardym

 

Twój dzień rozpocznie się dokładnie tak, jak masz to w zwyczaju. Dopiero po południu nabierzesz wiatru w żagle i skierujesz swoje kroki do Hardego. Zazwyczaj zaczniesz o godzinie 15:00.

 

Swój czas w pracy przeznaczysz głównie na utrzymanie pozytywnych relacji z Klubowiczami i załatwienie ich codziennych sprawunków na recepcji. Podzielisz się z Klubowiczami wiedzą na temat naszej oferty, zaznaczysz obecność na zajęciach i zadbasz o to, żeby w klubie panowała przyjemna atmosfera porządku.

 

Cały Team Hardy jest zaangażowany w tworzenie usługi na najwyższym poziomie, dlatego możesz liczyć na 100% wsparcie z naszej strony w każdym z powierzonych zadań. Co więcej - Twoja praca będzie dla nas kluczowa, ponieważ na Twoje ręce składamy pierwszy kontakt z Klubowiczami.

Co robimy każdego dnia?
 
W Hardym prowadzimy treningi grupowe. Na bazie doświadczeń naszych trenerów opracowaliśmy autorski system treningowy - dla każdego, kto potrzebuje wyższej formy. Jakość treningu personalnego, połączyliśmy z tym, co najlepsze w zajęciach grupowych - czyli z atmosferą. Dzięki temu oferujemy naszym Klubowiczom uczestnictwo w treningu, który został skrojony na miarę.
 
Dołączając do naszego zespołu będziesz miał/a okazję poszerzać swoje umiejętności w kontaktach z Klientami, ale także pracować nad rozwojem Hardego.

Co jeszcze czeka Cię na recepcji?

Narzędzia, które wykorzystasz w swojej pracy:

 

eFitness - oprogramowanie do zarządzania Klubowiczami w Hardym | CRM

G Suite - narzędzia usprawniające pracę i kontakt w Teamie Hardy: Gmail/Dysk/Kalendarz

Slack - narzędzie do komunikowania się z zespołem

Asana - narzędzie usprawniające współpracę w zespole

Komunikatory Facebook/Instagram - w zakresie komunikacji z zainteresowanymi 

TWOJE ZADANIA::

 

 • Utrzymywanie przyjacielskich relacji z Klubowiczami - szczery uśmiech, chęć poznania Klubowiczów i chęć pomagania na poziomie ultra. Tak właśnie tworzymy rodzinną atmosferę. 

 • Prowadzenie komunikacji telefonicznej i mailowej - jako specjalista od kontaktu z Klientem na pewno dasz sobie radę w rozmowie z Klubowiczami i rozwiązywaniu ich codziennych problemów czy to telefonicznie, czy mailowo.

 • Obsługa komunikatorów - zadbasz o sprawną komunikację w Social Mediach i na naszym czacie. To naprawdę nic trudnego - wystarczy dobierać odpowiednie słowa i... voila!

SPRAWDZISZ SIĘ NA TYM STANOWISKU, JEŻELI... 

 • Umiesz budować przyjacielskie relacje - “ciocia dobra rada” - tak dosłownie i w praktyce, tylko najlepiej, żeby nie mówiła za dużo o obie, a słuchała innych, a na dodatek! - jeszcze rozwiązywała problemy. Chcemy, żeby Klubowicze poczuli się zaopiekowani, a na mieście mówili, że na recepcji pracuje ultra pomocna osoba.  

 • Masz jasno określone cele zawodowe - wiesz, czego chcesz - rozwijać się. Junior, Mid, a potem… To zależy od Ciebie.

 • Posiadasz świadomość biznesową - która pozwala w obiektywny sposób spojrzeć, ocenić i w konsekwencji reagować na różne sytuacje.

 • Jesteś aktywny/a fizycznie - nie chodzi o to, abyś miał/a wiedzę trenerską, a jedynie o to czy swój czas wolny spędzasz na kanapie, czy na rowerze - lepiej to drugie. Tym się zajmujemy w Hardym, więc musisz czuć się komfortowo i wiedzieć, o czym mówisz. 

DOŁĄCZ DO TEAMU HARDY, BO TO OZNACZA:

 

 • Umowę zlecenie, którą podpiszemy ze studentem lub studentką na nie mniej niż 70h. Jeśli tyko zechcesz, istnieje opcja zwiększenia tej ilości.

 • Wynagrodzenie w kwocie 19,70 zł netto, na początek, a wraz ze wzrostem Twojego doświadczenia i efektów Twojej pracy, kwota wynagrodzenia wzrośnie

 • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych od 15:00 do 22:00 - (dokładne dni ustalimy indywidualnie) oraz dwie soboty w miesiącu w godzinach 07:30 - 12:00.

 • Możliwość rozwoju w interesującym Cię kierunku

 • Zrobisz wyższą formę, dzięki członkostwu VIP, które otrzymasz od nas zupełnie dodatkowo i możesz trenować zupełnie za darmo, kiedy tylko zechcesz - oczywiście poza godzinami pracy.

arrow&v
Prześlij plik

Dziękujemy za zgłoszenie!

Weź udział w rekrutacji i wyślij CV

bottom of page