Hardy Wyższa Forma

al. Armii Krajowej 53,

50-541 Wrocław Tarnogaj

Teren Transbud

  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Kurs dla początkujących

Jesteśmy przekonani, że Wyższa Forma ma gdzieś swój początek.

Wprowadzamy w świat treningu, skupiając się na nauce podstaw ruchu w pozytywnej atmosferze pod okiem trenera .

Stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju kurs dla osób początkujących.

Wpadasz?

 

2 x tygodniowo

Na początek zdecydowanie wystarczy, aby przyzwyczaić Twoje ciało do regularnego wysiłku fizycznego. Swoje pierwsze kroki postawisz na zajęciach odbywających się w dwóch wariantach - we wtorki i czwartki lub w poniedziałki i środy o godzinie 19:00.

4 tygodnie

Przez cztery tygodnie łatwo i praktycznie przekażemy Ci podstawową wiedzę na temat treningów w Hardym. Nabierzesz pewności siebie, by po kursie kontynuować treningi na zajęciach  beginners lub dla osób bardziej zaawansowanych open.

8 zajęć

Weźmiesz udział w ośmiu,  60-minutowych zajęciach. Przez cały kurs, w przyjaznej atmosferze przeprowadzi Cię obecny na treningu trener, który z przyjemnością zadba o poprawność wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń, a poziom danego ruchu dostosuje do Ciebie indywidualnie.

16 osób

Taka liczba osób rozpocznie swoją przygodę z ruchem wspólnie z Tobą. Poczujesz siłę treningu w grupie i wzajemną motywację do ćwiczeń. Łatwiej nabędziesz prawidłowe wzorce ruchowe i poznasz nasz system treningowy. Każdy z Was jest początkujący.

Chcesz wiedzieć, jak możemy Ci pomóc?

Jeśli większość czasu spędzasz w pozycji siedzącej, a Twoja aktywność fizyczna ogranicza się do przejścia z pracy do domu lub do sklepu osiedlowego, sprawimy, że polubisz ruch.

Jeśli masz dosyć nudnych zajęć fitness, a samodzielnie wykonywany trening na siłowni bez planu na siebie nie należy do tych, które właściwie lubisz najbardziej, nauczysz się trenować.

Jeśli masz kilka nadprogramowych kilogramów, niewłaściwie się odżywiasz lub chcesz nabrać masy mięśniowej w bezpieczny  i skuteczny sposób, to zaczniesz dbać o siebie.

Nie ważne czy  jesteś kanapowcem, leniwcem czy potrzebujesz osiągnąć progress - zrobisz wyższą formę. Co więcej - na pewno dasz radę.

Zobacz, co mówią o naszym kursie

W jakie dni są treningi?

Zajęcia w Hardym odbędą się w poniedziałki i środy o godzinie 20:00

Kiedy zaczyna się

najbliższy kurs?

17 lutego 20:00

Jaki jest koszt?

Kurs obejmujący 8 zajęć przez okres czterech tygodni kosztuje 170 zł.