Zacznij od kursu dla początkujących

Nauczymy Cię ćwiczyć i osiągać efekty

Jesteśmy przekonani, że Wyższa Forma ma gdzieś swój początek.

Wprowadzimy Cię w świat treningu, skupiając się na nauce podstaw ruchu w pozytywnej atmosferze pod okiem trenera.

Stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju kurs dla osób początkujących, od którego zaczyna każdy, kto chciałby zacząć ćwiczyć w Hardym.

 

2x tygodniowo

Na początek - poznasz technikę wykonywania podstawowych ćwiczeń w teorii i wykorzystasz ją w praktyce. Zajęcia odbywać się będą w dwóch wariantach: we wtorki i czwartki lub w poniedziałki i środy o wybranej godzinie.

4 tygodnie

Przez cztery tygodnie poznasz nasz pomysł na trenowanie, by po kursie kontynuować treningi na zajęciach Beginners, a potem na zajęciach dla osób z większym doświadczeniem treningowym. 

8 zajęć

Weźmiesz udział w ośmiu, 60-minutowych zajęciach. Poznasz ćwiczenia bazujące na podstawowych wzorcach ruchowych, takich jak: przysiad, martwy ciąg oraz ćwiczenia siłowe i elementy gimnastyki - podciąganie czy pompki.

11 osób

Taka liczba osób rozpocznie wspólnie z Tobą. Poczujesz siłę treningu w grupie i wzajemną motywację. Przez cały kurs,  przeprowadzi Cię trener, który zadba o poprawność i skuteczność wykonywanych ćwiczeń.

BSA_20200615_16853.jpg

Poinformujemy Cię, kiedy wystartuje

najbliższy kurs dla początkujących

 Zostaw do

siebie kontakt

ZACZYNAMY

Przeczytaj, jak Ci pomożemy

Jeśli swój czas spędzasz na siedząco, a Twoja aktywność fizyczna ogranicza się do wyjścia do sklepu sprawimy, że polubisz ruch.

Jeśli próbowałeś/aś samodzielnych treningów na siłowni bez planu na siebie , fitness Cię nudzi, efektów brak,

 nauczysz się trenować.

Jeśli masz kilka nadprogramowych kilogramów, niewłaściwie się odżywiasz lub chcesz nabrać masy mięśniowej

 zaczniesz dbać o siebie.

Jeśli borykasz się z problemami zdrowotnymi różnego rodzaju, a chcesz cieszyć się dobrym samopoczuciem, to wspólnie zadbamy o Twoje zdrowie 

Tak piszą o nas w internetach