top of page

Zaczynamy!

Jesteśmy przekonani, że każdy może trenować funkcjonalnie niezależnie od tego, na jakim poziomie sprawności się znajduje,


dlatego

opracowaliśmy taki program kursu, dzięki któremu przekonasz się, że to, co robimy w Hardym, jest dla Ciebie. To swoiste demo treningów dla wszystkich, którzy chcą korzystać z doświadczenia naszych trenerów i trenować według autorskiego systemu treningowego Hardy. 

Czy to dla mnie?
Program kursu

Kurs
wprowadzający


To dobry wstęp do wyrobienia swojej systematyczności. Podczas każdego treningu obecny jest trener. Omówi założenia treningu, przeprowadzi rozgrzewkę, dostosuje do Ciebie poziom zaawansowania konkretnych ćwiczeń
i skoryguje błędy. Dzięki temu wykonasz efektywny trening wspólnie z grupą, na swoim poziomie zaawansowania.


Do wyboru masz jeden z dwóch wariantów kursu: w poniedziałki i środy lub we wtorki
i czwartki o wybranej godzinie: 07:10, 08:00, 12:00, 16:20, 17:10, 18:00, 19:00 lub 20:40.

przez

4 tygodnie


Przez 8 zajęć trwających po 45-minut zapoznamy Cię z naszym systemem treningowym. Poznasz zajęcia kondycyjne i siłowe. Zdobędziesz wiedzę, które zajęcia
w grafiku są dla Ciebie najlepsze i umiejętność samodzielnego planowania treningów pod swój cel.

w sumie

8 zajęć

Będziesz trenować 

2x w tygodniu

IMG_7121.jpg
IMG_0937_edited.jpg
IMG_0940_edited.jpg
Frame 86.png
Frame 86.png

Taka liczba osób rozpocznie kurs wspólnie
z Tobą. Poczujesz siłę treningu w grupie, wzajemną motywację, a czasami i rywalizację.

i poznasz

13 osób

Hardy
Siłownia
Trening personalny
Motywacja uczestników grupy
ok.png
x.png
x.png
Opracowany plan treningowy
ok.png
x.png
ok.png
Jesteś pod opieką doświadczonego trenera
ok.png
x.png
ok.png
Obciążenia i ćwiczenia dopasowane do Ciebie
ok.png
x.png
ok.png
Poznasz wszystkie ruchy od podstaw
ok.png
x.png
ok.png
Nauczysz się planować swoje trenowanie
ok.png
x.png
x.png
219 zł
Koszt trenowania
1500 zł
149 zł
Teminy kursów

Zaczynamy!

Terminy kursów wprowadzających
w tej cenie! 

NAJCHĘTNIEJ WYBIERANA GODZINA!

Kurs J 6 maja

Lokalizacja
Nyska 59

Okres trwania
06.05 - 29.05 (4 tygodnie)

Dni treningowe
poniedziałki i środy

Ilość zajęć
8

Treningi o godzinie
07:10


Cena

Kurs A 6 maja

Lokalizacja
Nyska 59

Okres trwania:

06.05 - 29.05 (4 tygodnie)

Dni treningowe
poniedziałki i środy


Ilość zajęć
8

Treningi o godzinie
18:00Cena

Kurs B 6 maja

Lokalizacja
Nyska 59

Okres trwania:

06.06 - 29.05 (4 tygodnie)

Dni treningowe
poniedziałki i środy


Ilość zajęć
8

Treningi o godzinie

19:00


Cena
Paula_edited_edited_edited.jpg

Najbliższy kurs na Nyskiej startuje za

Wyższa Forma w prezencie

Kup swojemu znajomemu lub znajomej
i trenujcie razem

Zobacz, co o nas mówią kursanci

W trakcie kursu wprowadzającego mogę powiedzieć, że Hardy i jego ekipa w 110% spełnia moje oczekiwania. Jest motywacja do ćwiczeń, fachowa pomoc i fajne poczucie budowania grupy. Klub wygląda fachowo - nie za duży, nie za mały, więc mam nadzieję (i wszystko na to wskazuje), że po kursie przygotowawczym będzie jeszcze lepiej.
Konrad Socha
Opinie

Masz dużo pytań?

 • Czy kurs wprowadzający jest dla mnie?
  Program treningowy kursu zaplanowaliśmy tak, aby każdy, kto chce do nas dołączyć i zacząć ćwiczyć, niezależnie od płci, wieku i doświadczenia treningowego wykonał efektywny trening. Nie ma więc żadnego znaczenia, czy jesteś osobą wysportowaną, czy tzw. kanapowcem. Obecny podczas każdego treningu trener dokładnie prezentuje ruchy, po czym indywidualnie dostosowuje do Ciebie poziom trudności danego ćwiczenia i intensywność samego treningu. Jeśli pojawi się jednak ruch, którego z różnych przyczyn nie wykonasz, wymienimy go na zupełnie inny. W ten sposób wykonasz efektywny trening na swoim poziomie sprawności, swobodnie i bez skrępowania, a z czasem, trenując regularnie, wykonasz coraz trudniejsze wersje ćwiczeń. A jeśli masz już doświadczenie, to dorzucimy ciężaru - będzie piekło!
 • Nie jestem początkujący/a. Czy kurs jest obowiązkowy?
  Oczywiście, ponieważ jeśli jesteś osobą wysportowaną i posiadasz większe umiejętności, dorzucimy Ci ciężaru i wykonasz docelowe, nieskalowane wersje ćwiczeń. Zrobisz mocny trening i spalisz solidną ilość kalorii. Kurs ma za zadanie pokazać Ci, co robimy w Hardym i czy jest to forma aktywności fizycznej dla Ciebie.
 • Czy każdy musi zacząć od kursu wprowadzającego?
  Tak, każda osoba rozpoczyna trenowanie w Hardym od kursu wprowadzającego. Gdy stajesz się członkiem Hardego, bierzemy na siebie obowiązek dbania o prawidłowe wykonywanie przez Ciebie ćwiczeń - jest to dla nas sprawa priorytetowa. Poznasz nasz system treningowy od podszewki. Co więcej - przekonasz się, że to, co tutaj robimy, jest dla Ciebie.
 • Nie mogę być na jednym treningu kursu. Czy mogę go odrobić?
  W przypadku kursu wprowadzającego nie ma możliwości odrobienia zajęć, ale i również nie ma takiej konieczności. Zapewniam Cię, że na zajęciach po ukończeniu kursu (tzw. członkostwie) z pewnością pojawią się te same ruchy w niezmienionej formie. Dwie nieobecności - to również nie problem. Jeśli jednak wiesz wcześniej, że coś uniemożliwi Twoją obecność na większej ilości zajęć, daj nam znać, coś wymyślimy.
 • Kontuzja, dolegliwość, niedyspozycja - czy to mnie wyklucza?"
  Jeśli borykasz się z jakąś dolegliwością, która może wykluczać Twój udział w zajęciach lub w wykonywaniu niektórych ćwiczeń, skonsultuj się z lekarzem, a diagnozę omów z trenerem. Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas sprawami priorytetowymi. Pamiętaj, żeby przed rozpoczęciem zajęć poinformować trenera o swoich dolegliwościach, które mogą powodować u Ciebie dyskomfort lub mogą zagrozić Twojemu zdrowiu. Wówczas wykluczymy ćwiczenia, których nie możesz wykonywać i zastąpimy je innymi, abyś mógł wykonać efektywny trening wspólnie z grupą.
 • Czy podczas kursu mogę chodzić na inne zajęcia?
  Nie. 8 zajęć z kursu to jedyne zajęcia, na które możesz uczęszczać, posiadając karnet kursowy.
 • Na Waszej stronie był termin kursu, ale już go nie ma.
  Jeżeli na naszej stronie nie znalazłeś/aś terminu, który widziałeś/aś wcześniej, oznacza to, że wyczerpały się już miejsca. Każdy kurs ma ograniczoną ilość miejsc - 12. Wszystko po to, aby trener podczas treningu poświęcił każdemu odpowiednią ilość uwagi i mógł wytłumaczyć poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Dostępne terminy kursu możesz znaleźć tutaj.
 • Czy mogę zapisać się na kurs telefonicznie i opłacić karnet na miejscu?
  Nie, nie ma takiej możliwości. Płatności za kurs i jednoczesnej rezerwacji miejsca dokonasz jedynie online za pośrednictwem naszej strony www w zakładce: Jak zacząć lub bezpośrednio na recepcji w klubie. Gwarancją rezerwacji miejsca w danym terminie jest jego opłacenie.
 • Jestem po kursie, jednak nie czuję się gotowy/a.
  Naszym zdaniem świetnie dasz sobie radę. Utrwalisz ruchy, które poznałeś/aś już wcześniej na kursie i poznasz wiele nowych ćwiczeń, które na początku zapewne będą dla Ciebie nowością. Pamiętaj, że trener nadal tłumaczy technikę wykonywania ćwiczeń, tak, jak na zajęciach, w których dotychczas uczestniczyłeś/aś. Trener zna Twoje możliwości, więc w razie potrzeby zmniejszy ilość powtórzeń, zmieni zakres ruchu lub zmieni całkowicie ćwiczenie, dzięki czemu każdy trening wykonasz wspólnie z grupą.
FAQ
bottom of page