Hardy Wyższa Forma

al. Armii Krajowej 53,

50-541 Wrocław Tarnogaj

Teren Transbud

  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Kurs dla początkujących

Jesteśmy przekonani, że Wyższa Forma ma gdzieś swój początek.

Wprowadzamy w świat treningu, skupiając się na nauce podstaw ruchu w pozytywnej atmosferze pod okiem trenera .

Stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju kurs dla osób początkujących.

Wpadasz?

 

2 x tygodniowo

Na początek zdecydowanie wystarczy, aby przyzwyczaić Twoje ciało do regularnego wysiłku fizycznego. Swoje pierwsze kroki postawisz na zajęciach odbywających się w dwóch wariantach - we wtorki i czwartki lub w poniedziałki i środy o wybranej godzinie.

4 tygodnie

Przez cztery tygodnie przekażemy Ci podstawową wiedzę na temat treningów w Hardym. Nabierzesz pewności siebie, by po kursie kontynuować treningi na zajęciach  Beginners  lub Open Class/Beginners, a po sześciu miesiącach na zajęciach Open Class.

8 zajęć

Weźmiesz udział w ośmiu,  60-minutowych zajęciach. Przez cały kurs, w przyjaznej atmosferze przeprowadzi Cię obecny na treningu trener, który z przyjemnością zadba o poprawność wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń, a poziom danego ruchu dostosuje do Ciebie indywidualnie.

14 osób

Taka liczba osób rozpocznie swoją przygodę z ruchem wspólnie z Tobą. Poczujesz siłę treningu w grupie i wzajemną motywację do ćwiczeń. Łatwiej nabędziesz prawidłowe wzorce ruchowe i poznasz nasz system treningowy. Każdy z Was jest początkujący.

 

+ spotkanie z dietetykiem

Jak ŻrYĆ?

Jeśli większość czasu spędzasz w pozycji siedzącej, a Twoja aktywność fizyczna ogranicza się do przejścia z pracy do domu lub do sklepu osiedlowego, sprawimy, że polubisz ruch.

Jeśli próbowałeś wszystkich aktywności, masz dosyć zajęć fitness, a samodzielny trening na siłowni bez planu na siebie nie jest zdecydowanie dla Ciebie, nauczysz się trenować.

Jeśli masz kilka nadprogramowych kilogramów, niewłaściwie się odżywiasz lub chcesz nabrać masy mięśniowej w bezpieczny  i skuteczny sposób, to zaczniesz dbać o siebie.

Chcesz wiedzieć, jak możemy Ci pomóc?

Nie ważne czy wstałeś wczoraj z kanapy, ostatnio sport uprawiałeś/aś w szkole średniej czy trenujesz, lecz nie widzisz progresu -  w każdym z przypadków dasz radę.

Tak piszą o nas w internetach

W jakie dni są treningi?

Zajęcia w Hardym odbędą się we wtorki i czwartki o godzinie 18:00 lub 19:00.

Najbliższy kurs startuje

31 marca

18:00 lub 19:00

Jaka jest cena kursu?

Kurs obejmujący 8 zajęć i spotkanie  dietetykiem: "Jak ŻrYĆ?" kosztuje 170 zł.

To co - wpadasz?