top of page

Jesteś tutaj po raz pierwszy?

Zacznij od kursu wprowadzającego

5 argumentów, dlaczego karnet do Hardego to dobry pomysł na prezent.

Zaktualizowano: 1 gru 2023

Urodziny, święta, a może kolejna rocznica? Przecież to niemożliwe, by czas tak szybko uciekał! A jednak. Co kupić tym razem? Perfum, bilety do teatru, a może nowe buty? Przecież zostało już tak niewiele czasu! Prezenty, znowu te prezenty...


Prezenty, prezenty i jeszcze raz prezenty


Przed planowaniem zakupu prezentu w głowach wielu osób pojawia się podstawowy zestaw nurtujących pytań:


Ale co kupić jej/jemu na prezent?

Może kupię nowe kosmetyki? Świeczki? Zestaw herbat? Świąteczny krawat, a może zegarek?

Stasio już chyba wyrósł z zabawy samochodzikami... Może Lego?

Spytać trochę głupio, a kreatywność często nas zawodzi. W końcu nie może być to byle co, a szkoda też, żeby prezent przez resztę roku kurzył się na szafce.Karnet jako prezent?


I w tym momencie wchodzimy my. Hardy. Wyższa Forma. Jedyne miejsce na mapie Wrocławia, oferujące treningi grupowe prowadzone według autorskiego systemu treningowego. Przychodzimy z wyjątkowym pomysłem na prezent, jakim jest karnet na zajęcia wprowadzające w naszym klubie. To nie może się nie udać!


Wiemy jednak, że mogą nachodzić Cię teraz pewne wątpliwości. Karnet? Na siłownię? Patrząc na moich bliskich, to chyba nie będzie dobry pomysł. Sam/a nie wiem...

Pozwól więc, że spróbujemy przekonać Cię kilkoma argumentami.

Siłownia. Wrocław. Karnet jako prezent świąteczny.


5 argumentów, dlaczego karnet do Hardego to dobry pomysł na prezent


  1. Rozwój. W Hardym ogromny nacisk kładziemy na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń, dzięki czemu Klubowicz nauczy się poprawnych ruchów, które pomogą mu również w życiu codziennym. Podniesienie ciężkiej skrzyni z podłogi nie będzie już niczym strasznym!

  2. Zdrowe nawyki. Karnet do Hardego pozwoli osobie obdarowanej zadbać o swoje zdrowie, dzięki czemu będzie czuła się lepiej, polepszy się jej jakość snu, a przede wszystkim podejmie aktywność fizyczną, która pozytywnie wpłynie na jej organizm oraz samopoczucie. Uważa się, że nawet ponad 50% Polaków nie podejmuje żadnej aktywności fizycznej. Jest to jeden z najgorszych wyników w całej Unii Europejskiej. Brak ruchu może znacząco wpłynąć na nasze zdrowie fizyczne, ale i psychiczne. Ważne więc, by wprowadzić choć trochę ruchu do swojego życia codziennego.

  3. Zmiana otoczenia. W czasach popularyzacji pracy z domu i częstego 'zamknięcia' w swoich czterech ścianach warto zmienić choć na chwilę swoje najbliższe otoczenie. Łączy się to oczywiście z poznaniem nowych osób, które mogą stać się naszymi najlepszymi treningowymi kompanami.

  4. Elastyczność. Kupując karnet na zajęcia wprowadzające, nie wybierasz konkretnej daty czy godziny. Dopiero osoba obdarowana wybiera odpowiedni dla siebie termin, dzięki czemu może idealnie dopasować go do swojego planu dnia.

  5. Wyjątkowo prosty i szybki zakup. Nie musisz nawet wychodzić z domu, możesz wygodnie usadowić się na kanapie, przykryć kocem i zakupić prezent. To również dobry pomysł na podarunek na ostatnią chwilę. Drukujesz plik, wkładasz do ozdobnej koperty i gotowe! Raz, dwa i po krzyku.

Siłownia. Wrocław. Trening personalny w grupie. Prezent świąteczny. Karnet. Training.


Komu mogę podarować karnet?


Karnet do Hardego będzie dobrym prezentem dla rodziców, brata, narzeczonej, a nawet i dziadków! Dobrze sprawdzi się również dla kobiet wracających do formy po ciąży oraz sportowców, dla których może być nawet najlepszym prezentem!


Nasz autorski system treningowy pozwala na trening we własnym tempie oraz umożliwia wykonywanie ćwiczeń na różnych poziomach trudności (skalowanie ćwiczeń), dzięki czemu każdy wykona efektywny trening na miarę swoich możliwości. Mowa tutaj i o sportowych świrach, i osobach dopiero zaczynających swoją przygodę z aktywnością fizyczną.A jeśli osoba obdarowana pomyśli, że jest gruba bądź nieatrakcyjna i dlatego dostała karnet na siłownię?


Tak naprawdę każdy otrzymany prezent możemy odebrać jako niemiły przytyk. Kosmetyki do twarzy mogą kojarzyć się z problemami z cerą, nowy odkurzacz z nieporządkiem w mieszkaniu, a żel pod prysznic jako aluzja do częstszego mycia się. Nie powinniśmy więc patrzeć na prezenty pod takim kątem.


No dobra, a jeśli stwierdzi, że na siłę chcę ją wyciągnąć z domu?


Karnet do Hardego ma formę bonu. To osoba obdarowana wybiera termin oraz godzinę, kiedy chce rozpocząć zajęcia. Nic na siłę. Po ukończeniu kursu ma już natomiast pełną dowolność i może wybierać treningi w dogodnych dla niej godzinach oraz dniach. To ona jest osobą decyzyjną, nie Ty. Warto również wspomnieć o pozytywach płynących z treningu, które zostały wymienione jako argument pierwszy oraz drugi.


Osoba obdarowana nigdy nie interesowała się sportem. Co, jeśli karnet nie będzie trafionym świątecznym prezentem?


Kurs wprowadzający w Hardym to 8 zajęć trwających przez okres czterech tygodni. Po jego zakończeniu Klubowicz może oczywiście zrezygnować z treningów i nikt nie będzie zmuszał go do pozostania z nami na dłużej. Jesteśmy świadomi tego, że nie każdy może polubić oferowaną przez nas formę treningu. A nuż, może jednak złapie zajawkę do treningów i zostanie z nami na lata.

Karnet na Święta. Co kupić na prezent? Prezent świąteczny Wrocław. Hardy. Wyższa Forma.


Podsumowanie


Zbliżające się urodziny, imieniny czy święta to doskonała okazja na podarowanie komuś bliskiemu prezentu w formie karnetu do Hardego. Mamy nadzieję, że tymi kilkoma argumentami przekonaliśmy Cię, że będzie to bardzo dobrym pomysłem. Przede wszystkim jest to praktyczny prezent, który raczej nie zostanie wrzucony do szuflady i szybko zapomniany. Nie musisz również wbiegać do jaskini lwa, jaką jest często galeria handlowa i szukać wśród setek innych osób wyjątkowych prezentów. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i Voilà - gotowe! Prosto i przyjemnie, prawda?


Najlepszy prezent? Karnet do Hardego! :)Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


Wyższa Forma w prezencie?

Kup swojemu znajomemu lub znajomej
i trenujcie razem
bottom of page