top of page
Kopia !BSA_20190627_11190_edited.jpg

Hardy to więcej niż siłownia

Rano trenujesz efektywniej.

Poranne treningi grupowe we Wrocławiu.

Poznajmy się!

Znamy sposób na to, aby pobudzić Cię szybciej i lepiej niż kawa. Zrobimy Ci dzień, a Ty do tego oszczędzisz swój cenny czas.


Jak?


Trenuj rano według naszego programu treningowego i poczuj siłę, która zmotywuje Cię do działania przez cały dzień.

Kurs dla początkujących
Rano
Wieczór
Oszczędzasz swój czas 
ok.png
x.png
Masz wolne popołudnie
ok.png
x.png
Nie masz wymówki
ok.png
x.png
Zmniejszasz poziom stresu
ok.png
x.png
Wydłużasz swój dzień
ok.png
x.png
Szybciej wyrabiasz nawyk
ok.png
x.png
Poprawiasz koncentrację w pracy
ok.png
x.png

Dołącz do nas! 


Na zajęciach z kursu popracujemy przede wszystkim kondycyjnie i siłowo. Wystarczy na początek, aby wdrożyć się i wyrobić sobie nawyk przychodzenia na poranki na treningi. Pomożemy Ci w tym!

Kurs dla początkujących

Będziesz trenować 

2x tygodniowo


Zajęcia w ramach kursu odbywać się będą w poniedziałki i środy o godzinie 08:00 lub wtorki i czwartki o godzinie 07:10. Każde zajęcia trwają 45 minut, a potem szybki prysznic i można lecieć do pracy.

przez

4 tygodnie


Weźmiesz udział w ośmiu zajęciach. Podczas każdego treningu towarzyszy Ci trener. Możesz mieć pewność, że wykonasz na maxa efektywny, poranny trening.

w sumie

8 zajęć

Taka liczba osób rozpocznie kurs wspólnie z Tobą. Poczujesz siłę treningu w grupie i motywację do wyciśnięcia z siebie 101%.  

i poznasz

13 osób

Kurs dla początkujących

Zaczynamy!

Najbliższe terminy kursów w tej cenie! 

NAJCHĘTNIEJ WYBIERANA GODZINA!

Kurs E 18 czerwca

Okres trwania
18.06 - 11.07 (4 tygodnie)

Dni treningowe
wtorki i czwartki

Treningi o godzinie
12:00


Cena
219 zł

Kurs A 1 lipa

Okres trwania:
01.07 - 24.07 (4 tygodnie)

Dni treningowe
poniedziałki i środy


Treningi o godzinie
07:10Cena
219 zł

Kurs E 16 lipca

Okres trwania:
16.07 - 08.08 (4 tygodnie)

Dni treningowe
wtorki i czwartki


Treningi o godzinie
08:00


Cena
219 zł
Paula_edited_edited_edited.jpg

Najbliższy kurs startuje za:

Spróbuj naszego treningu funkcjonalnego

Kiedyś ćwiczyłeś/aś, pojawiła się dłuższa przerwa, kilogramów przybyło i chcesz wrócić do formy

Ćwiczysz od zawsze,

ale brakuje Ci pomysłu na trenowanie. Na siłowni nie wiesz, co do czego, a fitness nie dla Ciebie.

Próbowałeś/aś wielu aktywności i szukasz czegoś nowego, co Cię wzmocni i siłowo, i kondycyjnie.

Ćwiczenia

Zrealizuj swoje cele z członkostwem 

Trenuj bez limitu 

Po kursie dla początkujących możesz kupić członkostwo - wszystko załatwiamy online. W ramach aktywnego karnetu trenujesz no limit - jak chcesz i o której chcesz.

Masz dużo pytań?

 • Czy kurs wprowadzający jest dla mnie?
  Program treningowy kursu zaplanowaliśmy tak, aby każdy, kto chce do nas dołączyć i zacząć ćwiczyć, niezależnie od płci, wieku i doświadczenia treningowego wykonał efektywny trening. Nie ma więc żadnego znaczenia, czy jesteś osobą wysportowaną, czy tzw. kanapowcem. Obecny podczas każdego treningu trener dokładnie prezentuje ruchy, po czym indywidualnie dostosowuje do Ciebie poziom trudności danego ćwiczenia i intensywność samego treningu. Jeśli pojawi się jednak ruch, którego z różnych przyczyn nie wykonasz, wymienimy go na zupełnie inny. W ten sposób wykonasz efektywny trening na swoim poziomie sprawności, swobodnie i bez skrępowania, a z czasem, trenując regularnie, wykonasz coraz trudniejsze wersje ćwiczeń. A jeśli masz już doświadczenie, to dorzucimy ciężaru - będzie piekło!
 • Nie jestem początkujący/a. Czy kurs jest obowiązkowy?
  Oczywiście, ponieważ jeśli jesteś osobą wysportowaną i posiadasz większe umiejętności, dorzucimy Ci ciężaru i wykonasz docelowe, nieskalowane wersje ćwiczeń. Zrobisz mocny trening i spalisz solidną ilość kalorii. Kurs ma za zadanie pokazać Ci, co robimy w Hardym i czy jest to forma aktywności fizycznej dla Ciebie.
 • Czy każdy musi zacząć od kursu wprowadzającego?
  Tak, każda osoba rozpoczyna trenowanie w Hardym od kursu wprowadzającego. Gdy stajesz się członkiem Hardego, bierzemy na siebie obowiązek dbania o prawidłowe wykonywanie przez Ciebie ćwiczeń - jest to dla nas sprawa priorytetowa. Poznasz nasz system treningowy od podszewki. Co więcej - przekonasz się, że to, co tutaj robimy, jest dla Ciebie.
 • Nie mogę być na jednym treningu kursu. Czy mogę go odrobić?
  W przypadku kursu wprowadzającego nie ma możliwości odrobienia zajęć, ale i również nie ma takiej konieczności. Zapewniam Cię, że na zajęciach po ukończeniu kursu (tzw. członkostwie) z pewnością pojawią się te same ruchy w niezmienionej formie. Dwie nieobecności - to również nie problem. Jeśli jednak wiesz wcześniej, że coś uniemożliwi Twoją obecność na większej ilości zajęć, daj nam znać, coś wymyślimy.
 • Kontuzja, dolegliwość, niedyspozycja - czy to mnie wyklucza?"
  Jeśli borykasz się z jakąś dolegliwością, która może wykluczać Twój udział w zajęciach lub w wykonywaniu niektórych ćwiczeń, skonsultuj się z lekarzem, a diagnozę omów z trenerem. Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas sprawami priorytetowymi. Pamiętaj, żeby przed rozpoczęciem zajęć poinformować trenera o swoich dolegliwościach, które mogą powodować u Ciebie dyskomfort lub mogą zagrozić Twojemu zdrowiu. Wówczas wykluczymy ćwiczenia, których nie możesz wykonywać i zastąpimy je innymi, abyś mógł wykonać efektywny trening wspólnie z grupą.
 • Czy podczas kursu mogę chodzić na inne zajęcia?
  Nie. 8 zajęć z kursu to jedyne zajęcia, na które możesz uczęszczać, posiadając karnet kursowy.
 • Na Waszej stronie był termin kursu, ale już go nie ma.
  Jeżeli na naszej stronie nie znalazłeś/aś terminu, który widziałeś/aś wcześniej, oznacza to, że wyczerpały się już miejsca. Każdy kurs ma ograniczoną ilość miejsc - 12. Wszystko po to, aby trener podczas treningu poświęcił każdemu odpowiednią ilość uwagi i mógł wytłumaczyć poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Dostępne terminy kursu możesz znaleźć tutaj.
 • Czy mogę zapisać się na kurs telefonicznie i opłacić karnet na miejscu?
  Nie, nie ma takiej możliwości. Płatności za kurs i jednoczesnej rezerwacji miejsca dokonasz jedynie online za pośrednictwem naszej strony www w zakładce: Jak zacząć lub bezpośrednio na recepcji w klubie. Gwarancją rezerwacji miejsca w danym terminie jest jego opłacenie.
 • Jestem po kursie, jednak nie czuję się gotowy/a.
  Naszym zdaniem świetnie dasz sobie radę. Utrwalisz ruchy, które poznałeś/aś już wcześniej na kursie i poznasz wiele nowych ćwiczeń, które na początku zapewne będą dla Ciebie nowością. Pamiętaj, że trener nadal tłumaczy technikę wykonywania ćwiczeń, tak, jak na zajęciach, w których dotychczas uczestniczyłeś/aś. Trener zna Twoje możliwości, więc w razie potrzeby zmniejszy ilość powtórzeń, zmieni zakres ruchu lub zmieni całkowicie ćwiczenie, dzięki czemu każdy trening wykonasz wspólnie z grupą.
bottom of page