top of page
Kopia !BSA_20190627_11190_edited.jpg

Hardy to więcej niż siłownia

Poznaj nasz kurs wprowadzający.

Nauczymy Cię ćwiczyć.

Poznajmy się!

Jesteśmy przekonani, że każdy może rozpocząć swoją drogę treningową bez względu na obecny poziom sprawności fizycznej.


Dlatego

nasze zajęcia są stworzone tak, aby dać Ci pewność i wsparcie na początku Twojej drogi z ćwiczeniami. W przeciwieństwie do typowych siłowni, jesteśmy jedynymi wrocławskimi instruktorami, którzy dedykują się kompleksowemu wprowadzeniu osób początkujących w trening funkcjonalny, ucząc ich podstawowych technik oraz motywując do treningu w grupie.

IMG_7121.jpg
Hardy
Siłownia
Stała opieka trenera
ok.png
x.png
Plan treningowy
ok.png
x.png
Nauka ćwiczeń
ok.png
x.png
Pozytywna atmofera
ok.png
x.png
Dostosowany poziom zaawansowania
ok.png
x.png

Kurs
wprowadzający

Do wyboru masz jeden z dwóch wariantów kursu: w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki o wybranej przez siebie godzinie: 07:10, 08:00, 12:00, 16:20, 17:10, 18:00, 19:00 lub 20:40.

 

Zapoznaj się z naszym unikalnym systemem treningowym, który jest idealny dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem. Oferujemy pełne wsparcie od samego początku do końca Twojej drogi treningowej. Dowiesz się, które zajęcia z naszego planu treningowego są dla Ciebie najlepsze, jak skutecznie korzystać z naszego systemu oraz jak ustalić optymalną częstotliwość treningów. Dzięki naszej pomocy będziesz mógł samodzielnie zaplanować trening, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i celów.

przez

4 tygodnie


Weźmiesz udział w ośmiu zajęciach w ramach kursu. Wykonasz 4 treningi kondycyjne SPEED i 4 zajęcia siłowe ATHLETIC. Każde trwają 45 minut i zawsze jesteś pod okiem trenera, który omówi dokładnie założenia treningu i skoryguje Twoje błędy w trakcie wykonywania ćwiczeń.

w sumie

8 zajęć

Będziesz trenować 

2x w tygodniu

BSA__20240110_28408.jpg
BSA__20240110_28389.jpg
BSA__20240110_28388.jpg
Frame 86.png
Frame 86.png

Taka liczba osób rozpocznie kurs wspólnie
z Tobą. Poczujesz siłę treningu w grupie, wzajemną motywację, a czasami i rywalizację. Szybciej nabędziesz prawidłowe wzorce i nie stracisz zapału.

i poznasz

13 osób

Zaczynamy!

Najbliższe terminy kursów w tej cenie! 

NAJCHĘTNIEJ WYBIERANA GODZINA!

Kurs E 18 czerwca

Okres trwania
18.06 - 11.07 (4 tygodnie)

Dni treningowe
wtorki i czwartki

Treningi o godzinie
12:00


Cena
219 zł

Kurs F 18 czerwca

Okres trwania:
18.06 - 11.07 (4 tygodnie)

Dni treningowe
wtorki i czwartki


Treningi o godzinie
18:00Cena
219 zł

Kurs G 18 czerwca

Okres trwania:
18.06 - 11.07 (4 tygodnie)

Dni treningowe
wtorki i czwartki


Treningi o godzinie
19:00


Cena
219 zł
Paula_edited_edited_edited.jpg

Najbliższy kurs startuje za

Trenujesz na miarę
swoich możliwości

Dasz sobie radę!

Jeżeli pojawią powody, przez które nie wykonasz jakiegoś ćwiczenia, zaproponujemy Ci prostszą wersję lub wymienimy ten ruch całkowicie. Czy się zmęczysz? Jeśli tylko zechcesz.

Bieganie
Wyższa Forma w prezencie?
Sprezentuj komuś bliskiemu kurs na dobry początek i trenujcie razem
Ćwiczenia

Zrealizuj swoje cele z członkostwem 

Trenuj bez limitu 

Po kursie możesz kupić członkostwo - wszystko załatwiamy online. W ramach aktywnego karnetu trenujesz no limit - jak chcesz i o której chcesz.

Masz dużo pytań?

 • Czy kurs wprowadzający jest dla mnie?
  Program treningowy kursu zaplanowaliśmy tak, aby każdy, kto chce do nas dołączyć i zacząć ćwiczyć, niezależnie od płci, wieku i doświadczenia treningowego wykonał efektywny trening. Nie ma więc żadnego znaczenia, czy jesteś osobą wysportowaną, czy tzw. kanapowcem. Obecny podczas każdego treningu trener dokładnie prezentuje ruchy, po czym indywidualnie dostosowuje do Ciebie poziom trudności danego ćwiczenia i intensywność samego treningu. Jeśli pojawi się jednak ruch, którego z różnych przyczyn nie wykonasz, wymienimy go na zupełnie inny. W ten sposób wykonasz efektywny trening na swoim poziomie sprawności, swobodnie i bez skrępowania, a z czasem, trenując regularnie, wykonasz coraz trudniejsze wersje ćwiczeń. A jeśli masz już doświadczenie, to dorzucimy ciężaru - będzie piekło!
 • Nie jestem początkujący/a. Czy kurs jest obowiązkowy?
  Oczywiście, ponieważ jeśli jesteś osobą wysportowaną i posiadasz większe umiejętności, dorzucimy Ci ciężaru i wykonasz docelowe, nieskalowane wersje ćwiczeń. Zrobisz mocny trening i spalisz solidną ilość kalorii. Kurs ma za zadanie pokazać Ci, co robimy w Hardym i czy jest to forma aktywności fizycznej dla Ciebie.
 • Czy każdy musi zacząć od kursu wprowadzającego?
  Tak, każda osoba rozpoczyna trenowanie w Hardym od kursu wprowadzającego. Gdy stajesz się członkiem Hardego, bierzemy na siebie obowiązek dbania o prawidłowe wykonywanie przez Ciebie ćwiczeń - jest to dla nas sprawa priorytetowa. Poznasz nasz system treningowy od podszewki. Co więcej - przekonasz się, że to, co tutaj robimy, jest dla Ciebie.
 • Nie mogę być na jednym treningu kursu. Czy mogę go odrobić?
  W przypadku kursu wprowadzającego nie ma możliwości odrobienia zajęć, ale i również nie ma takiej konieczności. Zapewniam Cię, że na zajęciach po ukończeniu kursu (tzw. członkostwie) z pewnością pojawią się te same ruchy w niezmienionej formie. Dwie nieobecności - to również nie problem. Jeśli jednak wiesz wcześniej, że coś uniemożliwi Twoją obecność na większej ilości zajęć, daj nam znać, coś wymyślimy.
 • Kontuzja, dolegliwość, niedyspozycja - czy to mnie wyklucza?"
  Jeśli borykasz się z jakąś dolegliwością, która może wykluczać Twój udział w zajęciach lub w wykonywaniu niektórych ćwiczeń, skonsultuj się z lekarzem, a diagnozę omów z trenerem. Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas sprawami priorytetowymi. Pamiętaj, żeby przed rozpoczęciem zajęć poinformować trenera o swoich dolegliwościach, które mogą powodować u Ciebie dyskomfort lub mogą zagrozić Twojemu zdrowiu. Wówczas wykluczymy ćwiczenia, których nie możesz wykonywać i zastąpimy je innymi, abyś mógł wykonać efektywny trening wspólnie z grupą.
 • Czy podczas kursu mogę chodzić na inne zajęcia?
  Nie. 8 zajęć z kursu to jedyne zajęcia, na które możesz uczęszczać, posiadając karnet kursowy.
 • Na Waszej stronie był termin kursu, ale już go nie ma.
  Jeżeli na naszej stronie nie znalazłeś/aś terminu, który widziałeś/aś wcześniej, oznacza to, że wyczerpały się już miejsca. Każdy kurs ma ograniczoną ilość miejsc - 12. Wszystko po to, aby trener podczas treningu poświęcił każdemu odpowiednią ilość uwagi i mógł wytłumaczyć poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Dostępne terminy kursu możesz znaleźć tutaj.
 • Czy mogę zapisać się na kurs telefonicznie i opłacić karnet na miejscu?
  Nie, nie ma takiej możliwości. Płatności za kurs i jednoczesnej rezerwacji miejsca dokonasz jedynie online za pośrednictwem naszej strony www w zakładce: Jak zacząć lub bezpośrednio na recepcji w klubie. Gwarancją rezerwacji miejsca w danym terminie jest jego opłacenie.
 • Jestem po kursie, jednak nie czuję się gotowy/a.
  Naszym zdaniem świetnie dasz sobie radę. Utrwalisz ruchy, które poznałeś/aś już wcześniej na kursie i poznasz wiele nowych ćwiczeń, które na początku zapewne będą dla Ciebie nowością. Pamiętaj, że trener nadal tłumaczy technikę wykonywania ćwiczeń, tak, jak na zajęciach, w których dotychczas uczestniczyłeś/aś. Trener zna Twoje możliwości, więc w razie potrzeby zmniejszy ilość powtórzeń, zmieni zakres ruchu lub zmieni całkowicie ćwiczenie, dzięki czemu każdy trening wykonasz wspólnie z grupą.
FAQ
bottom of page