Wyższa Forma w domu

Wierzymy, że wyższa forma to lepsze całe życie.

 

Bazując na doświadczeniu i wiedzy naszych trenerów, skutecznie i w przyjaznej atmosferze zadbamy o Twoją formę bez wychodzenia z domu - siła wyższa.

 

Stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju, dwutygodniowy kurs online dla osób początkujących, by życie w obecnych realiach było nieco przyjemniejsze.

6 efektywnych treningów online

Przez okres dwóch tygodni wykonasz 6 treningów po 60 minut, które wprowadzą Cię w świat trenowania w domowych warunkach. Najpierw rozgrzewka, potem efektywny trening, a na koniec rozciąganie. Nie potrzebujesz sprzętu, no ok - może maty treningowej ewentualnie.

60 minut w obecnych realiach

Wykonasz trening, który pozwoli Ci po prostu się rozruszać. Mniej spędzania czasu na kanapie, lepsze samopoczucie, a to tylko w zamian za jeden serial na Netlixie. Wszystko po to, by nie zwariować w czterech ścianach i czuć się dobrze w swoim ciele nawet w domu.

Twoje forma

nie ma znaczenia

Nie ważne czy się dotychczas ruszałeś, czy wstałeś z kanapy. Dołączysz na dedykowanej grupy na Facebooku i weźmiesz udział w treningu live z trenerem, co będzie dla Ciebie dodatkową motywacją. Na pewno dasz sobie radę, wszystkie nauczymy Cię od podstaw.

Chcesz wiedzieć, jak poradzić sobie

z siłą wyższą?

W zdrowym ciele, zdrowy duch - trenuj w domu, aby mimo siły wyższej mieć wyśmienite samopoczucie, fajnie wyglądać, dobrze się wysypiać i co więcej -  być okazem zdrowia.

 

Nasz plan treningowy jest dostosowany do obecnych realiów, czyli spędzania czasu w czterech ścianach.

 

Zrobisz dobry trening bez wychodzenia z domu.

Bądź na bieżąco i osiągnij Wyższą Formę.

Tak piszą o nas w internetach