Trening Personalny

Dlaczego z nami?

Rozpoczynając treningi z Hardym, masz pewność, że korzystasz z usługi trenerskiej na najwyższym poziomie. Dostosujemy treningi do Twoich wymagań i potrzeb. Dzięki temu spędzony z nami czas będzie efektywny i bezpieczny. Nic tylko czekać na efekty!

Trenuj kiedy masz czas

To bardzo proste!

Nasi trenerzy sa do Twojej dyspozycji, Ty decydujesz, kiedy chcesz trenować.

Maksimum Twojej wygody

Jak będziemy trenować?

Wszystko zależy od Twojego celu treningowego. Chcesz mieć więcej siły? Nie ma problemu, lepsza wydolność? Już się robi! Oczywiście oprócz głównego celu treningowego zajmiemy się również podstawami, aby trening był bezpieczny i efektywny.

Czy dasz radę?

Oczywiście, że dasz - już nasza w tym głowa. Twoja forma oraz obecny poziom sprawności nie ma najmniejszego znaczenia. Przecież dopiero zaczynasz! My dostosujemy trening do Twoich możliwości, aby Ci się bardziej chciało.

Jak to robimy?

  • Zdrowo i skutecznie. Jeżeli masz już dosyć chaotycznie wykonywanych samodzielnie treningów, które nie przynoszą efektów to świetnie się składa.

 

  • W hardym otrzymasz opiekę trenerską, przemyślane programowanie treningowe dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

  • Priorytetem naszych treningów jest Twoje zdrowie i poprawa ogólnej kondycji poprzez zwiększenie siły, wydolności, mobilności i redukcję tkanki tłuszczowej. Możesz być pewny, że zaczniemy od podstaw.

Poznaj naszych Klubowiczów

Bądźmy w kontakcie

Al. Armii Krajowej 53

50-541 Wrocław

Teren Transbud