Zostań trenerem 

treningu funkcjonalnego

Ze względu na stały rozwój naszego klubu, chcielibyśmy zaprosić do współpracy z nami stażystę lub stażystkę.

 

To, co jednak dla nas ważne, to to, byś po zakończonym stażu chciał lub chciała zostać z nami na stałe. A nauczysz się...

Warsztatu treningowego

Gimnastyka, trójbój, Mobility, bieganie, kulturystyka oraz podstawy dietetyki. Tymi aspektami zajmiemy się najpierw w teorii, a później w praktyce.

Prowadzenia ćwiczeń

Zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną odnośnie indywidualnego podejścia do Klubowiczów, a także prowadzenia zajęć o różnym stopniu zaawansowania.

Zależy nam, aby każdy w teamie potrafił się odnaleźć w swoich zadaniach oraz sprawnie się komunikował (rozwiniesz z nami swoje kompetencje miękkie).

Pracy zespołowej

Doboru ćwiczeń

Nauczymy Cię, jak skalować ćwiczenia, czyli jak dopasować dany ruch do swoich podopiecznych, niezależnie od wieku i  doświadczenia treningowego.

Podstaw marketingu

Przekażemy Ci podstawową wiedzę w zakresie poruszania się trenera w Social Mediach (FB, Instagram), budowy personal brandingu czyli marki osobistej.

Podstaw obsługi Klienta

Pokażemy Ci, na co zwracać uwagę przy obsłudze Klienta w branży fitness. Dowiesz się, co, gdzie, kiedy i do kogo, a czego nie wypada mówić przy podopiecznych.

Pracy zespołowej

Zależy nam, aby każdy w teamie potrafił się odnaleźć w swoich zadaniach oraz sprawnie się komunikował (rozwiniesz z nami swoje kompetencje miękkie).

Nauka pracy projektowej

Nasi pracownicy są nastawieni na realizację celów nie rywalizując ze sobą. System pracy opieramy na metodzie Design Thinking, więc pracujemy projektowo, rozwiązujemy problemy, automatyzujemy procesy.

Poszerzanie wiedzy

Nowy miesiąc, nowy cel. Pracownicy mają miesiąc, aby poszerzyć swoją wiedzę w wybranym przez siebie temacie, a następnie przygotowują się do zaprezentowania zdobytej wiedzy przed całym zespołem. 

Współtworzenie klubu

U nas nie ma szefa, jest mentor, który kieruje zespołem i przeprowadza go przez cały proces. Każdy  w teamie uczestniczy w tworzeniu klubu. W przypadku stażu będziesz mieć wpływ na tworzenie programu treningowego. 

Co jeszcze czeka Cię na stażu?

A teraz konkrety

Wymiar czasu

Na początek proponujemy Ci pół etatu. Jeśli możesz jednak odbyć staż w wyższym wymiarze godzinowym - to świetnie. Dopasujemy program stażu w zależności od Twojej dyspozycyjności, nie tracąc oczywiście na jakości. A po zakończeniu stażu, jeśli z nami zostaniesz, to lecimy na pełny etat.

Wynagrodzenie

Nie wyobrażamy sobie, że bezpłatnie poświęcisz nas swój czas i zaangażowanie. Na początek oferujemy 1300 zł netto za pół etatu. Jeśli jednak poświęcisz większą  ilość czasu, wówczas wynagrodzenie rośnie proporcjonalnie. Zostajesz z nami? Ekstra! Kwota Twojego wynagrodzenia wzrośnie. 

Umowa

Zależy nam na tym, by nasi pracownicy czuli bezpieczeństwo zatrudnienia, dlatego to czy pracujesz na umowie nie podlega wątpliwościom. Jaka to będzie umowa? To możemy doprecyzować zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Jesteśmy jednak otwarci zarówno na umowę zlecenie, jak i umowę o pracę. Wybór należy do Ciebie.

Jeśli...

masz minimum 2 lata doświadczenia w aktywności sportowej,

znasz podstawy treningu siłowego,

znasz podstawy treningu funkcjonalnego,

znasz podstawy dietetyki

jesteś osobą otwartą na innych, na nową wiedzę i doświadczenia

możesz powiedzieć o sobie “spostrzegawczy/a i proaktywny/a”

dobrze pracuje Ci się w zespole, a

nasza oferta Cię zaciekawiła, to...

arrow&v
Prześlij plik
Prześlij CV w pliku pdf (maks. 15 MB)

Weź udział w rekrutacji i wyślij CV

A jeśli masz jakieś pytania odnośnie stażu, napisz do nas.