top of page
BSA 20200827_17721_edited_edited.jpg
BSA 20200827_17667.jpg

Patrycja
Trener treningu funkcjonalnego

Specjalizacja

Program treningowy BALANCE
 

Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat, szczególnie sztuki walki i piłka nożna. Zanim pojawiłam się w Hardym, byłam zafascynowana sportami sylwetkowymi, do których dalej odczuwam pewnego rodzaju sympatię. Brałam udział w szkoleniach z zakresu dietetyki sportowej. Od zawsze chciałam pracować w grupie, więc zrobiłam kurs fitness, a później współpracowałam z Danielem Mularczykiem. Jako trener uwielbiam patrzeć na progres przemiany Klubowiczów. Treningi grupowe są dla mnie super opcją, bo lubię być otoczona ludźmi. Chcę się rozwijać w kierunku treningu prozdrowotnego i takie też mam podejście do aktywności - że mamy czerpać z niej jak najwięcej korzyści

Baza wiedzy od Patii

Baza wiedzy od Patii

BSA__20210728_673.jpg

Aktywność fizyczna vs. zdrowie psychiczne

Dane statystyczne na dziś dzień pokazują, że aż 350 mln osób choruje na depresję(!), a wysiłek fizyczny, który stoi na górze piramidy zdrowia może skutecznie zahamować rozwój tego typu chorób. Aktywność jest ważna, tylko pytanie- jak należy trenować?

BSA_20200113_15462.jpg

Sylwetka w kształcie. Co przez to rozumiemy?

W dzisiejszych czasach ten obraz jest zupełnie inny, a wokół tematu kształtowania kobiecej sylwetki pojawiło się wiele mitów, które odbierają wielu z nas pewność siebie. My stawiamy na mądry trening oraz racjonalne żywienie i zdrowie.

bottom of page