Hardy Wyższa Forma

al. Armii Krajowej 53,

50-541 Wrocław Tarnogaj

Teren Transbud

  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Kurs dla początkujących

Dlaczego? Bo wierzymy, że ruch to zdrowie.

 

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy cykl ośmiu zajęć dla osób, które chcą realizować indywidualne cele na zajęciach grupowych. Lekko i przyjemnie przekażemy Ci podstawową wiedzę na temat treningów w Hardym.

 

Nabierzesz pewności siebie i poznasz technikę wykonywania podstawowych ćwiczeń, by po kursie trenować na zajęciach beginners lub dla osób bardziej zaawansowanych open.

2 x tygodniowo

Na początek zdecydowanie wystarczy, aby przyzwyczaić Twoje ciało do regularnego wysiłku fizycznego. Swoje pierwsze kroki w drodze postawisz na zajęciach odbywających się w dwóch wariantach - we wtorki i czwartki lub w poniedziałki i środy o godzinie 19:00.

4 tygodnie

Przez cztery tygodnie łatwo i praktycznie przekażemy Ci podstawową wiedzę na temat treningów w Hardym. Nabierzesz pewności siebie, by po kursie kontynuować treningi na zajęciach o  beginners lub dla osób bardziej zaawansowanych open.

8 zajęć

Weźmiesz udział w ośmiu, 60-minutowych zajęciach, nastawionych na zdobywanie wyższej formy. Przez cały kurs lekko i praktycznie przeprowadzi Cię obecny na każdym treningu trener, który zadba o poprawność wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń.

16 osób

Kameralna grupa pozwoli na to, by podczas godzinnych zajęć skupić na sobie uwagę trenera i łatwiej nabyć prawidłowe wzorce. Znacznie szybciej uzyskasz indywidualne, cenne wskazówki i wyzbędziesz się złych nawyków ruchowych. Wszystko po to, by  było bezpiecznie.

Chcesz wiedzieć, jak możemy Ci pomóc?

Jeśli większość czasu spędzasz w pozycji siedzącej, a Twoja aktywność fizyczna ogranicza się do przejścia z pracy do domu lub do sklepu osiedlowego, sprawimy, że polubisz ruch.

Jeśli masz dosyć nudnych zajęć fitness bez planu na siebie, a samodzielnie wykonywany trening na siłowni nie należy do tych, które lubisz najbardziej ever, to zrobisz wyższą formę.

Jeśli masz kilka nadprogramowych kilogramów, niewłaściwie się odżywiasz lub chcesz nabrać masy mięśniowej w bezpieczny  i skuteczny sposób, to zaczniesz dbać o siebie.

Nie ważne czy  jesteś kanapowcem, leniwcem czy potrzebujesz osiągnąć progress - zrobisz wyższą formę. Co więcej - na pewno dasz radę.

Zobacz, co mówią o naszym kursie

W jakie dni są treningi?

Zajęcia w Hardym odbędą się we wtorki i czwartki o godzinie 19:00. 

Kiedy zaczyna się

najbliższy kurs?

Zaczynamy

03. grudnia 2019 r.

Jaki jest koszt?

Kurs obejmujący 8 zajęć przez okres czterech tygodni kosztuje 150 zł.

Zrób z nami wyższą formę