Wyższa Forma bezpieczeństwa

Możesz być spokojny/a - zadbaliśmy o to, żeby w klubie było bezpiecznie.
 
Wprowadziliśmy obowiązujące powszechnie środki czystości i higieny, które pozwolą zminimalizować ryzyko zarażenia. Ba! - zrobiliśmy nawet więcej niż potrzeba.
Przeczytaj, jak zadbaliśmy o to, żebyś w klubie czuł/a się pewnie.

"Ścieżka zdrowia"

Zorganizowaliśmy w klubie bezpieczną ścieżkę, żeby było bezpiecznie. Wchodzimy i wychodzimy różnymi drzwiami i poruszamy się według informacji wywieszonych w klubie.

Ścisku nie będzie

Określiliśmy limity osób, jakie obowiązują na terenie klubu, na zajęciach i w poszczególnych pomieszczeniach.  Sprawunki z Klubowiczami załatwiamy online lub telefonicznie.

2m zachowane

Minimalizujemy poruszanie się po klubie podczas zajęć poprzez wyznaczenie Klubowiczom na hali sportowej określonej metrażowo powierzchni do ćwiczeń z własnym sprzętem.

Dozowniki dla każdego

Udostępniliśmy dozowniki z płynem antybakteryjnym w dostępnych miejscach. Dbamy o higienę przed i po wyjściu z klubu, ale również po każdym opuszczeniu hali sportowej.

Żegnamy zarazki

Dezynfekujemy bezpiecznymi dla zdrowia środkami podłogę, maty i sprzęt do ćwiczeń po każdym treningu, by usunąć wszelkiego rodzaju wirusy, bakterie i drobnoustroje.

Offline czy online?

Przenieśliśmy się również do wirtualnej rzeczywistości. Możesz zdecydować czy chcesz przyjść do klubu zrobić trening czy wykonać go w formule online. Wybó należy do Ciebie.